مراقبت از پوست

معرفی بهترین کرم ضد آفتاب و روشن کننده پوست

بهترین کرم ضد آفتاب و روشن کننده پوست

همان طور که می دانید نور خورشید یکی از اصلی ترین عوامل ایجاد لک است که باعث تیرگی و کدر شدن رنگ پوست و ایجاد لک های تیره و روشن می گردد. و استفاده از کرم های ضد آفتاب موثرترین راه برای جلوگیری از این اتفاق است. به همین خاطر در این مطلب قصد دارم بهترین کرم ضد آفتاب و روشن کننده پوست ایرانی و خارجی را به شما معرفی کنیم.

نکات خرید کرم ضد آفتاب و روشن کننده پوست

برای خرید بهترین کرم ضد آفتاب و روشن کننده پوست باید در درجه اول به ترکیبات آن توجه کنید. محصولات روشن کننده پوست عموما حاوی ترکیبات و عصاره های گیاهی روشن کننده نظیر  عصاره لیمو، مینا چمنی، خیار، شیرین بیان و ویتامین هایی مانند ویتامین C، ویتامین B و ویتامین E می باشند.

نکته حائز اهمیت دیگری در خرید محصولات ضد آفتاب میزان محافظت آن ها در برابر نور خورشید و درجه SPF است.

ضد آفتاب های ضد لک باید درجه محافظتی کاملی از پوست داشته باشند و حداقل میزان SPF برای آن ها ۳۰ می باشد. این محصولات باید قادر باشند که از پوست شما در برابر هر دو اشعه UVA و UVB محافظت کنند.

همچنین ضد آفتاب های ضد لک یا اسپات عموما بدون رنگ می باشند، پس دقت داشته باشید ضد آفتاب های رنگی، ضد لک نمی باشند.

بهتر است محصولی را انتخاب کنید که حاوی ترکیبات رطوبت رسان نیز باشد و از خشکی پوست در اثر نور خورشید جلوگیری کند.

معرفی بهترین کرم ضد آفتاب و روشن کننده پوست ایرانی و خارجی

ضد آفتاب ضد لک درماتیپیک

به جرئت می توان گفت که این ضد آفتاب یکی از بهترین محصولات تولید ایران است. البته فرمولاسیون تمامی محصولات درماتیپیک فرانسوی می باشند.

این ضد آفتاب روشن کننده رنگ پوست می باشد و به کاهش لک های ناشی از نور خورشید، لیزر، بالا رفتن سن، تغییرات هورمونی و … کمک می نماید.

ضد آفتاب درماتیپیک فاقد چربی می باشد و به همین خاطر باعث چرب شدن پوست و ایجاد جوش نمی گردد. این محصول بدون رنگ بوده و بعد از استفاده نیز باعث ایجاد سفیدک روی پوست نمی گردد.

علاوه بر این حاوی ترکیبات آبرسان است که از خشکی پوست جلوگیری می کنند. لازم به ذکر است که این محصول دارای SPF 50 بوده و از پوست در برابر UVA و UVB محافظت می نماید.

استفاده از دو ترکیب روشن کننده قوی (عصاره شیرین بیان و ویتامین C) باعث شده است که این محصول در دسته بهترین ضد آفتاب های روشن کننده قرار بگیرد.

 

ضد آفتاب ضد لک الارو مدل اسپات سولوشن

این ضد آفتاب فرانسوی حاوی عصاره گل مینا چمنی می باشد که علاوه بر اینکه خاصیت ضد لک قویی دارد. رطوبت رسان فوق العاده ای نیز محسوب می گردد و مانع از خشکی پوست می شود.

این محصول برای انواع پوست قابل استفاده می باشد. در فرمولاسیون آن از پارابن، عطر  و مواد آسیب رسان استفاده نشده است و از قرمزی و التهاب پوست نیز جلوگیری می کند.

ضد آفتاب اسپات سولوشن الارو بدون رنگ می باشد و بافتی بسیار سبک دارد. این محصول هم حاوی فیلترهای فیزیکی ضد آفتاب می باشد و هم فیلترهای شیمایی. از این ضد آفتاب فرانسوی می توانید بعد از درمان های پوستی نیز استفاده کنید.

ضد آفتاب ضد لک ورونیک پاریس

ضد آفتابی که هم از پوست شما در برابر اثر مخرب آلودگی هوا محافظت می کند و هم مانع از ایجاد لک روی پوست می گردد.

این محصول قادر است از پوست شما در برابر اشعه فرابنفش (UVA  و UVB)، نور فرو سرخ (IR) و نور مرئی محافظت نماید. و به واسطه دارا بودن SPF 50 محافظتی بیش از ۹۸ درصد دارد که در نوع خود کم نظیر است.

وجود ترکیبات رطوبت رسانی مانند سدیم هیالورونات در فرمولاسیون این محصول، باعث شده است که مانع از خشکی پوست گردد. علاوه بر این روشن کننده بسیار خوبی نیز می باشد.

این ضد آفتاب فاقد پارابن، روغن های معدنی و مواد آسیب رسان است. علاوه بر این به علت دارا بودن ترکیباتی چون آلوئه ورا و آلانتوئین تسکین دهنده و التیام بخش پوست نیز می باشد.

ضد آفتاب ورونیک برای انواع پوست قابل استفاده می باشد. این محصول بدون رنگ می باشد و روشن کننده رنگ پوست است.

مواد اولیه ضد آفتاب ورونیک پاریس فرانسوی می باشد اما بسته بندی این محصول در ایران انجام می گردد.

ضد آفتاب ضد لک فتو – ۳ سین بیونیم

ضد آفتابی فرانسوی با فرمولاسیون اختصاصی و ویژه!! این ضد آفتاب در دسته ضد آفتاب های روشن کننده بسیار قوی قرار می گیرد.

در فرمولاسیون این محصول دو ترکیب روشن کننده قوی آلفا آربوتین و ویتامین سی به چشم می خورد. آلفا آربوتین به هیدروکینون طبیعی مشهور است و نقش موثری در رفع لک های تیره پوست دارد.

ضد آفتاب ضد لک سین بیونیم حاوی ترکیبات اختصاصی این برند یعنی پرو – بی ۳ است که سد دفاعی پوست را تقویت کرده و مانع از پیری زود رس پوست می گردد.

این محصول از پوست شما در برابر هر دو اشعه UVA و UVB محافظت می کند. همچنین بدون رنگ می باشد و بعد از استفاده به سرعت جذب پوست می گردد.
علاوه بر این قدرت آبرسانی بسیار خوبی نیز دارد و از خشکی و دهیدراته شدن پوست در اثر نور خورشید جلوگیری می کند

ضد آفتاب ضد لک ام کیو

این ضد آفتاب از پوست در برابر هر دو اشعه UVA و UVB محافظت می کند و با دارا بودن SPF 50 محافظت بسیار کاملی از پوست دارد.

وجود ترکیبات تغذیه کننده و تقویت کننده گیاهی در فرمولاسیون این ضد آفتاب باعث شده است که از پیری زود رس پوست نیز جلوگیری کند و استحکام بخش پوست باشد.

ضد آفتاب ام کیو بدون رنگ می باشد و بافتی بسیار سبک دارد. این محصول التیام بخش پوست است و باعث بروز التهاب و حساسیت های پوستی نمی گردد.

عصاره شیرین بیان به کار رفته در فرمولاسیون این ضد آفتاب، باعث شده است که روشن کننده رنگ پوست باشد و در دسته بهترین کرم ضد آفتاب و روشن کننده پوست جای گیرد. . علاوه بر این قدرت آبرسانی بسیار خوبی دارد و مانع از دهیدراته شدن پوست می گردد.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.