مشاهده همه 9 نتیجه

نمایش 9 24 36

برند ثمین
برند ثمین به همت جمعی از متخصصان و صاحب نظران با هدف رفع نیاز بیماران مبتلا به مشکلات، بیماری ها و عوارض پوست،بالغ بر دو دهه پیش پایه گذاری شد. اغلب محصولات برند ثمین با کاربرد های مختلف جهت باز گرداندن طراوت به  پوست، رفع خشکی و اگزما که جزء شایعترین مشکلات پوست در ایران و جهان محسوب میشود، تولید شده است. نرم کننده و مرطوب کننده های پوست ثمین بر پایه بهره گیری از دو ماده کلیدی و موثر اوسرین و اوره طبق فرمولاسیون اختصاصی و درصدهای مختلف برای کودکان و بزرگسالان تولید شده است.
میتوان گفت، بین تولید محصولات ثمیندر لابراتوار بهداشتی  گل افشان آرایشو انگیزه برای توسعه و گسترش سایر محصولات و برندهای تولیدی این شرکت ارتباط نزدیکی وجود دارد.
اکنون  تعدادی محصول ثمین متفاوت منطبق با درجات و انواع مختلف خشکی پوست ، تولید و در اختیار پزشکان و هموطنان عزیز قرار دارد. محصولات این برند در داروخانه ها و فروشگاه های معتبر بهداشتی آرایشی سراسر کشور عرضه شده است و شما میتوانید به شیوه آنلاین نیز در سریعترین زمان در اختیار داشته باشید.
محصولات برند ثمین نیز با بهره گیری از فرمولاسیون تخصصی و منحصر به فرد ارائه شده توسط پژوهشگران پوست و مو و با اثر گذاری سریع، تواسته اند جای خود را میان مردم باز کنند و به درمان این مشکلات کمک بسیاری کنند.
انواع محصولات ثمین
1- کرم وازلین ثمین
2- ژل لایه بردار و مرطوب کننده قوی اوره ۳۰٪ ثمین
3- لوسیون بدن ثمین
4- نرم کننده اوسرین ثمین