نمایش 1–12 از 35 نتیجه

نمایش 9 24 36

ماسک مو دو فاز ویتامینه فابریگاس حجم ۲۰۰ml

قیمت اصلی 120,000 تومان بود.قیمت فعلی 90,000 تومان است.

شامپو ساشه ای پروتئینه گندم فابریگاس ۱۰ عددی

قیمت اصلی 29,000 تومان بود.قیمت فعلی 24,000 تومان است.

ژل شستشوی بدن فابریگاس با رایحه شنل حجم ۴۰۰ml

قیمت اصلی 115,000 تومان بود.قیمت فعلی 86,000 تومان است.

ماسک مو دو فاز آرگان فابریگاس حجم ۲۰۰ml

قیمت اصلی 121,000 تومان بود.قیمت فعلی 115,000 تومان است.

شامپو مغذی و براق کننده فابریگاس حجم ۴۰۰ml

قیمت اصلی 185,000 تومان بود.قیمت فعلی 138,000 تومان است.

شامپو ساشه ای فلفل فابریگاس

قیمت اصلی 29,000 تومان بود.قیمت فعلی 24,000 تومان است.

شامپو ساشه ای ویتامین E فابریگاس

قیمت اصلی 29,000 تومان بود.قیمت فعلی 24,000 تومان است.

شامپو ساشه ای آلوئه ورا فابریگاس ۱۰ عددی

قیمت اصلی 29,000 تومان بود.قیمت فعلی 24,000 تومان است.

شامپو ساشه ای کراتین فابریگاس ۱۰ عددی 

قیمت اصلی 29,000 تومان بود.قیمت فعلی 24,000 تومان است.

شامپو ساشه ای آرگان فابریگاس ۱۰ عددی

قیمت اصلی 29,000 تومان بود.قیمت فعلی 24,000 تومان است.

شامپو کراتین فابریگاس حجم ۴۰۰ml

قیمت اصلی 105,000 تومان بود.قیمت فعلی 84,000 تومان است.

نرم کننده مو ماکادمیا فابریگاس حجم ۴۰۰ml

قیمت اصلی 115,000 تومان بود.قیمت فعلی 86,000 تومان است.

برند فابریگاس 

برند فابریگاس یکی از موفق ترین برندهای ایرانی در حوزه مراقبت از مو و پوست می باشد. این برند با تکیه بر دانش بومی و استفاده از تکنولوژی روز اروپا توانسته است محصولاتی تولید کند که بسیار مورد توجه مصرف کنندکان خود قرار بگیرند.

محصولات مراقبت از مو فابریگاس عموما بر پایه روغن ها و عصاره های گیاهی تقویت کننده مو همچون آرگان، ماکادمیا، شی باتر و … می باشند.

تولیدات این برند ایرانی همگی فاقد پارابن و ترکیبات مضر بوده و PH آن ها با پوست کف سر در حالت تعادل قرار دارد و باعث از بین رفتن میکروبیوتای طبیعی پوست نمی گردند.

 

محصولات مراقبت از مو برند فابریگاس

 

شامپو فابریگاس

شامپو ترمیم کننده روغن آرگان فابریگاس

برای افرادی که موهای رنگ شده و آسیب دیده دارند مناسب است. این محصول ضد موخوره بوده و ترمیم کننده ساقه مو می باشد.

علاوه بر این دارای اسیدیته متعادل با پوست کف سر بوده و باعث آسیب به پوست سر و خارش و التهاب آن نمی گردد.

شامپو مغذی و براق کننده آرگان فابریگاس

برای انواع مو به خصوص موهای رنگ شده، هایلایت شده و کراتینه مناسب است.

این محصول کراتین مو را تامین کرده و با تقویت و احیا مو مانع از آسیب دیدن موها می گردد. در فرمولاسیون این شامپو از پروتئین ابریشم، روغن آرگان، هسته زرد آلو و کرچک استفاده شده است.

شامپو ویتامینه ضد ریزش فابریگاس

برای افرادی که موهای آسیب دیده و شکننده و مستعد مو خوره دارند مناسب می باشد.  این محصول انرژی بخش و بازسازی کننده سلول های آسیب دیده مو بوده و با افزایش استحکام موها، مانع از ریزش آن ها می گردد.

شامپو ویتامین E فابریگاس

برای استفاده روزانه انواع مو مناسب می باشد. این شامپو از ایجاد مو خوره جلوگیری می کند و باعث تسریع رشد موها می گردد. همچنین حجم دهنده و صاف کننده موها بوده و از شکنندگی آن ها نیز جلوگیری می کند.

شامپو ویتامینه پروتئین گندم فابریگاس

برای موهای آسیب دیده، شکننده و نازک مناسب می باشد. این محصول روشن کننده و طراوت بخش موها بوده و به رفع انواع جوش و التهابات پوست کف سر جلوگیری می کند. همچنین خاصیت ضد ریزش دارد و پرپشت کننده موها می باشد.

شامپو ویتامینه آلوئه ورا فابریگاس  

برای افرادی که موهای رنگ شده و آسیب دیده دارند مناسب می باشد. این محصول خاصیت ضد باکتری و ضد قارچ دارد و از ایجاد شوره سر جلوگیری می کند. همچنین گردش خون را در پوست سر افزایش می دهد و مانع از ریزش موها می گردد.

شامپو ویتامینه سیر کلاسیک فابریگاس

مناسب انواع مو بوده و برای خانم ها و آقایان قابل استفاده می باشد. این شامپو ترمیم کننده سلول های پوست کف سر است و پیاز مو را تقویت می کند. همچنین از ریزش مو جلوگیری کرده و به کنترل ترشح چربی در پوست سر کمک می نماید.

شامپو ویتامینه سیر بدون بو فابریگاس

برای انواع مو به ویژه موهای آسیب دیده و دارای التهاب و شوره مناسب می باشد. این محصول شوره خفیف را درمان می کند و نقش موثری نیز در کنترل ریزش موها دارد. همچنین براق کننده و درخشان کننده موها بوده و مانع از بر هم خوردن میکروبیوتای طبیعی پوست سر می گردد.

شامپو ویتامینه فلفل فابریگاس

این شامپو باعث افزایش گردش خون مویرگی در پوست سر می گردد و برای افرادی که موهای چرب و معمولی دارند مناسب است. ترشح چربی را در پوست کف سر کنترل می کند و تغذیه کننده فولیکلول های مو می باشد.

شامپو نعناع فابریگاس

برای انواع مو قابل استفاده می باشد. این شامپو خنک کننده و ضد خارش پوست سر می باشد. همچنین حاوی ترکیبات تقویت کننده بوده که از ریزش موها جلوگیری می کند. اسیدیته آن با پوست سر در حالت تعادل قرار دارد و از ایجاد شوره سر نیز جلوگیری می کند.

شامپو ویتامینه کراتینه فابریگاس

حاوی کراتین گیاهی بوده و برای موهای رنگ شده، هایلایت، نازک، شکننده، مجعد و فر مناسب است. این محصول ضخامت تارهای مو را افزایش میدهد و حجم دهنده به موها است. همچنین بخش های آسیب دیده فیبر مو را بازسازی می کند و مانع از خشکی و شکنندگی موها می گردد.

 

نرم کننده مو فابریگاس

نرم کننده ماکادمیا فابریگاس

برای انواع مو قابل استفاده می باشد. این محصول فاقد سولفات پارابن بوده و افرادی که موهای کراتینه و یا رنگ شده دارند نیز می توانند از آن بهره ببرند.

در فرمولاسیون این نرم کننده از روغن ماکادمیا، عصاره آلوئه ورا، اسطوخودوس و پروتئین  ابریشم استفاده شده است که موها را تقویت و ترمیم کرده و با رطوبت رسانی به آن ها مانع از خشک شدن موها می گردد.

ماسک مو فابریگاس

 

ماسک مو دو فاز ویتامینه فابریگاس

برای افرادی که موهای خشک، آسیب دیده و کراتینه دارند مناسب می باشد. این محصول حاوی روغن ماکادمیا، کراتین هیدرولیز شده و ویتامین B5 می باشد که یک تقویت کننده بی نظیر برای موها می باشد.

همچنین در فرمولاسیون این محصول از پارابن، سولفا و الکل استفاده نشده است. این ماسک مو آبرسان و تغذیه کننده موها بوده، به آن ها حجم می دهد و باعث درخشان شدنشان می گردد.

ماسک مو دو فاز ویتامینه آرگان فابریگاس

برای انواع مو به خصوص موهای آسیب دیده مناسب می باشد. این ماسک مو ضد موخوره بوده و از موها در برابر آسیب های ناشی از وسایل حرارتی، اشعه UV آلودگی هوا و … محافظت می کند.

همچنین آبرسان و مرطوب کننده تارهای مو بوده و به واسطه دارا بودن ویتامین های مختلف یک تغذیه کننده بسیار عالی برای موهاست.

ماسک مو ویتامینه ۵ روغن فابریگاس

حاوی ۵ روغن گیاهی شی باتر، ماکادمیا، گل پامچال، دانه کنجد و جوانه گندم می باشد.

این محصول تقویت کننده و تغذیه کننده موها بوده و از موها در برابر آسیب های ناشی از وسایل حرارتی،  پرتوهای UV و …. محافظت می کند.

ماسک مو آرگان فابریگاس

برای انواع مو به خصوص موهای آسیب دیده، مجعد، وز و کدر مناسب می باشد. این محصول حاوی ترمیم کننده و تقویت کننده تارهای مو می باشد.

این ماسک مو ایرانی درخشان کننده و براق کننده موها می باشد و همچنین خارش پوست کف سر، شوره و مو خوره را نیز برطرف می کند.

 

سرم مو فابریگاس

سرم مو ترمیم کننده آرگان فابریگاس

باز کننده گره های مو می باشد. این سرم احیا کننده و بازسازی کننده موهای آسیب دیده بوده و با آبرسانی به تارهای مو از خشکی و شکنندگی آن ها جلوگیری می کند.

همچنین سرم فابریگاس درخشان کننده و براق کننده تارهای مو می باشد. الکتریسیته ساکن مو را برطرف کرده و از موها در برابر حرارت محافظت می نماید.

محلول ویتامینه و ضد ریزش فابریگاس

این محصول تقویت کننده فولیکول های مو می باشد و از ریزش موها جلوگیری می نماید. محلول فابریگاس فعال کننده پیازهای نهفته و غیر فعال مو بوده و از تخریب سلول های بنیادی مو جلوگیری می کند.

 

محصولات مراقبت از بدن برند فابریگاس

 

شوینده بدن فابریگاس

 

شامپو بدن آبرسان فابریگاس

حاوی روغن آرگان می باشد که به ترمیم آسیب های سطحی روی پوست کمک می کند. این محصول رایحه ای مطبوع دارد که باعث خوشبو شدن پوست بدن می گردد.

همچنین رطوبت مورد نیاز پوست را تامین کرده و مانع از خشکی و دهیدراته شدن پوست بدن می گردد.

ژل شستشوی بدن شیر، عسل و بادام فابریگاس

شوینده ای غیر صابوین است که برای پوست های خشک و حساس مناسب است. این محصول بازسازی کننده بافت پوست بوده، آن را آبرسانی می کند و به نرم و لطیف شدن پوست بدن کمک می نماید.

ژل شستشوی بدن شنل فابریگاس

حاوی عصاره گل های بهاری می باشد و خوشبو کننده پوست است. این محصول ماندگاری ۲۴ ساعته دارد. پوست بدن را رطوبت رسانی کرده و به نرمی و لطافت پوست کمک بسیار زیادی می نماید. همچنین برای انواع پوست قابل استفاده است.

ژل شستشوی بدن طالبی فابریگاس

پاک کننده ای غیر صابونی بوده که از تعریق و بوی نامطبوع بدن نیز جلوگیری می کند. این محصول سلول های مرده روی پوست را از بین می برد و منافذ پوست را پاکسازی می کند. همچنین رطوبت رسان پوست نیز می باشد.

ژل شستشوی بدن ضد تعریق فابریگاس

حاوی عصاره نعناع بوده و خنک کننده پوست است. این محصول آنتی باکتریال بوده و از ایجاد بوی نامطبوع جلوگیری می کند. همچنین پوست بدن را آبرسانی کرده و مانع از خشکی آن می گردد.

 

 

محصولات مراقبت از پوست فابریگاس

 

ژل شستشوی صورت فابریگاس

برای انواع پوست (خشک، چرب و حساس) مناسب است .این محصول فاقد پارابن، سولفات و پاک کننده های صابونی می باشد و هیچ گونه آسیبی به پوست نمی رساند.

در فرمولاسیون این محصول از روغن ماکادمیا، آلانتوئین، عصاره خیار و گل همیشه بهار استفاده شده است. پوست را تقویت کرده و ترکیبات آنتی اکسیدانی آن نیز محافظ پوست می باشند.

 کرم دور چشم ضد پف و تیرگی فابریگاس

برای خانم ها و آقایان بین ۲۰ تا ۴۰ سال مناسب است. این محصول از ایجاد چروک اطراف چشم جلوگیری کرده و تیرگی و پف این ناحیه را نیز برطرف می کند. همچنین محافظ پوست در برابر پرتوهای مضر UVA می باشد.

کرم دور چشم ضد چروک فابریگاس

برای افراد بالای ۳۵ سال تولید شده است. این محصول چروک های اطراف چشم را برطرف می کند. پوست را ترمیم و بازسازی می کند و با آبرسانی به آن، به شاداب شدن پوست کمک می کند.