نمایش 1–12 از 34 نتیجه

نمایش 9 24 36

شامپو موی معمولی زی موی حجم ۲۵۰ میلی لیتر

قیمت اصلی 39,000 تومان بود.قیمت فعلی 26,000 تومان است.

رنگ موی زی فام حجم ۵۰ml

قیمت اصلی 120,000 تومان بود.قیمت فعلی 93,000 تومان است.

شامپو موی چرب زی موی حجم ۲۵۰ میلی لیتر

قیمت اصلی 65,000 تومان بود.قیمت فعلی 50,000 تومان است.

شامپو موی خشک زی موی حجم ۲۵۰ میلی لیتر

قیمت اصلی 60,000 تومان بود.قیمت فعلی 45,000 تومان است.

ماسک مو رنگ شده زی موی حجم ۲۰۰ml

قیمت اصلی 60,000 تومان بود.قیمت فعلی 35,000 تومان است.

شامپو بچه زی موی حجم ۲۰۰ml

قیمت اصلی 70,000 تومان بود.قیمت فعلی 55,000 تومان است.

شامپو کودک زی موی حجم ۲۰۰ml

قیمت اصلی 70,000 تومان بود.قیمت فعلی 59,500 تومان است.

شامپو بدن زی مشک حجم ۲۷۵ml

قیمت اصلی 80,000 تومان بود.قیمت فعلی 52,000 تومان است.

شامپو بدن آقایان زی مشک مدل Green Tea حجم ۲۷۵ml

قیمت اصلی 60,000 تومان بود.قیمت فعلی 55,000 تومان است.

ماسک مو موهای چرب زی موی حجم ۲۰۰ml

قیمت اصلی 60,000 تومان بود.قیمت فعلی 52,000 تومان است.

نرم کننده مو معمولی زی موی حجم ۲۵۰ میلی لیتر

قیمت اصلی 50,000 تومان بود.قیمت فعلی 45,000 تومان است.

شامپو بدن بچه زی مشک مدل Flower حجم ۲۰۰ml

قیمت اصلی 70,000 تومان بود.قیمت فعلی 59,000 تومان است.

برند زی

برند زی موی، در زمانی پا به عرصه‌ی وجود می‌گذارد که زمانی تعیین‌کننده برای حیات برندهای داخلی‌ست. برندهای ایرانی برای زنده‌ماندن و زیستن در فضای اقتصادی امروز، لازم‌ است با توان و قدرت هرچه‌ بیشتر و با تلاش شبانه‌روزی، خود را به استانداردهای بین‌المللی نزدیک کنند تا بتوانند پس از جذب مخاطبین امروزی خود در آینده نیز به نگاهداشت این گروه بپردازند.

آنچه امروز به‌ آن نیاز داریم شاید جادو یا کیمیایی باشد که دانش آن تنها در اسطوره‌های گذشته قابل ردیابی‌ست. برای برند جدید، داستانی تدوین شد که از معجزه و جادو سخن می‌گوید. ما این جادو را در گذشته پیدا کردیم و به شکلی مدرن به دنیای امروز آوردیم.

در این راستا و با هماهنگی کامل با داستان اسطوره‌ای که برای برند زی تدوین شد، نام زی برای برند انتخاب شد. زی به معنای زیستن، زندگی، جان و حیات است. این نام دستچینی‌ست از درخت زندگی. در داستان برند فلسفه‌ای آورده‌ شده مبنی بر این‌ که زیبایی یک‌ روح یکپارچه در کائنات است. در هر موجود و جنبنده‌ای می‌توان زیبایی را در عمق خلقتش یافت. مانند بازتاب زیبای یک پری در آب و آینه.

زی موی برندی شفاف و صادق است، در راستای این ارزش‌هاست که تصمیم گرفتیم با الگوهای رایج فروش که از حروف و ظاهر غربی برای نمایش برندهای ایرانی استفاده می‌شود فاصله بگیریم و آنی باشیم که هستیم. ما به مخاطبین زی پیشنهاد می‌کنیم که خود را همانطور که هستند دوست داشته‌ باشند، که همه همان‌گونه که هستند زیبایند. زی تصویر واقعی خود را در آب و آینه دوست دارد، پس خود را به عنوان یک برند ایرانی نشان می‌دهد و مطرح می‌کند.

 

زی موی

این برند در زمینه مراقبت از مو فعالیت می کند و محصولات بسیار متنوع و تخصصی جهت مراقبت از موها تولیدمی کند که توسط بهترین متخصصین پوست و مو ایرانی فرموله شده اند و فاقد پارابن، الکل و ترکیبات مضر می باشد.

 

محصولات  مراقبت از موهای رنگ شده

شامل شامپو موهای رنگ شده، نرم کننده موی رنگ شده و ماسک مو موهای رنگ شده می باشد. این محصولات تقویت کننده و تغذیه کنند موها بوده و نقش موثری در تثبیت رنگ مو و افزایش دوام آن دراد. همچنین نرم کننده و درخشان کننده موها نیز می باشد.

 

محصولات مراقبت از موهای آسیب دیده

شامپو موهای آسیب دیده، نرم کننده موهای آسیب دیده و ماسک مو موهای آسیب دیده، محصوالت این گروه را تشکیل می دهند. این محصولات حاوی کراتین و روغن آرگان بوده و به تقویت، احیا و بازسازی موهای آسیب دیده کمک می نماید.

 

محصولات مناسب موهای خشک

شامل شامپو موهای خشک، نرم کننده موهای خشک و ماسک مو موهای خشک می باشند. وجود روغن آرگان در فرمولاسیون این سه محصول به آبرسانی کامل و عمیق و حفظ رطوبت درون تارهای مو کمک بسیار زیادی می نمایند.

 

محصولات مناسب موهای دارای ریزش

این محصولات حاوی ترکیبات تقویت کننده ای چون عصاره جنسینگ و کافئین می باشند که نقش موثری در تقویت و استحکام تارهای مو دارند. این گروه شامل شامپو موهای دارای ریزش، نرم کننده موی دارای ریزش و ماسک مو دارای ریزش می باشند.

 

محصولات مناسب موهای معمولی

موهای معمولی نیز مانند سایر موها نیاز به محصولات مراقبتی دارند که به صورت تخصصی برای این نوع موها فرموله شده باشد. این محصولات شامل شامپو موهای معمولی، نرم کننده موی معمولی و ماسک مو موهای معمولی می باشند.

 

محصولات مناسب موهای چرب

این نوع موها به مراقبت ویژه نیاز دارند و توصیه زی موی استفاده از شامپو موهای چرب و ماسک مو موهای چرب است که چربی پوست سر را کنترل می کنند و ضد التهاب و احیا کننده پوست کف سر می باشد.

 

محصولات مراقبت از موی کودک

همان طور که اطلاع دارید پوست و مو کودک بسیار حساس و ظریف می باشد و به همین خاطر نیاز به مراقبت های بسیار ویژه دارد. زی دو محصول شامپو بچه طرح خرگوش و شامپو بچه طرح یوز ایرانی را برای پوست ظریف کودکان ایرانی تولید کرده است.

 

محصولات مراقبت از مو بعد از استحمام

بعد از استحمام موها نیاز به مراقبت دارند و روتین بعد از استحمام شامل سه مرحله است: ابتدا استفاده از اسپری مو، بعد کرم مو و در نهایت روغن مو!

 

مراقبت بعد از حمام برای موهای رنگ شده

این محصولات شامل اسپری شیر مو، کرم مو و سرم مو می باشد که از موها در برابر آسیب های ناشی از وسایل حرارتی مو محافظت می کنند. همچنین تغذیه کننده، آبرسان و درخشان کننده موها می باشند.

 

مراقبت بعد از حمام موهای خشک و وز

شامل اسپری شیر مو خشک، کرم مو خشک و  وز و سرم موی خشک و وز می باشد. قدرت رطوبت رسانی این سه محصول بسیار بالا بوده و می توانند محافظ بی نظیری برای تارهای مو می باشند.

 

زی مشک

مشک ماده ای خوشبو، معطر و بسیار کم اب است و محصولات زی مشک نیز برای حفظ بهداشت و خوشبو شدن بدن تولید شده اند.

 

شامپو بدن زی مشک

این برند ۴ نوع شامپو بدن تولید کرده است که شامل

شامپو بدن آبی و بنفش: این محصولات حاوی عصاره هسته انگور و هیالورونیک اسید و علاوه بر شست و شو پوست، آن را آبرسانی نیز می کنند.

شامپو بدن سبز و زرد: این دو شوینده جوانساز و رطوبت رسان پوست بدن بوده و برای انواع پوست قابل استفاده می باشد. و در فرمولاسیون آن ها از ویتامین سی و هیالورونیک اسید استفاده شده است.

 

شامپو بدن آقایان زی مشک

این دو محصول به طور اختصاصی برای آقایان فرموله شده اند. و شامل شامپو بدن سورمه ای که خنک کننده بوده و شامپو بدن نارنجی که انرژی بخش است، می باشد. هر دو این محصول دارای خاصیت ضد تعریق می باشند.

 

لوسیون بدن زی مشک

بعد از هر بار شست و شو پوست بدن نیاز به رطوبت رسانی دارد و به همین خاطر ۳ محصول متفاوت تولید کرده است که شامل لوسیون بدن لطافت بخش، لوسیون بدن رطوبت رسان و لوسیون بدن تغذیه کننده می باشد.

این محصولات حاوی عصاره های گیاهی چون آلوئه ورا، هیالورونیک اسید، آووکاد و … می باشند که پوست را رطوبت رسانی و تغذیه می کنند.

 

 

زی فام

زی به معنای زیستن، جان و حیات می باشد و کلمه فام به معنای رنگ! و نام زی فام از این جهت برای رنگ مو انتخاب شده است!همچنین طرح طاووس روی محصول از داستان این برند گرفته شد هاست و نماد و نشان درخشش و زیبایی این رنگ هاست.

کیت رنگ موی زی فام

این برند اولین تولید کننده کیت های رنگ مو در ایران می باشد. این محصول محافظتی سه گانه از موها دارد و پوششی ۱۰۰ درصدی برای موهای سفید دارد.

در بسته بندی این محصول تیوپ رنگ مو و اکسیدان متناسب با آن، به همراه سرم مو حاوی عصاره آرگان و ماسک مو تغذیه کننده و تثبیت کننده رنگ مو وجود دارد. که از موها در برابر آسیب های ناشی از رنگ محافظت می کنند.