خانه » فروشگاه » ویت یو

در حال نمایش 12 نتیجه

نمایش 9 24 36

خرید کرم دست ویت یو

ویت یو With You یک برند ایرانی تولید کننده محصولات مراقبت پوستی و بهداشتی است که با کیفیت و بسته بندی های جذاب خود خیلی زود به یکی از پرطرفدار ترین برند های تولید کننده کرم های دست تبدیل شد.

کرم ویت یو با رایحه ها و عصاره های متفاوتی تولید می شود که هر کدام دارای ویژگی ها و خواص مختلفی است.

روغن ها و عصاره های استفاده شده در کرم های ویت یو شامل: روغن آرگان ، شی باتر ، آفتابگردان ،شکوفه گیلاس،گل پئونی، وانیل فرانسوی، چای سبز ، پاپایا و … می باشد.

قیمت کرم ویت یو

یکی از عوامل مهم در پرطرفدار شدن این برند، قیمت بسیار مناسب و رقابتی این محصول هست.

ترکیبات غیر حساسیت زا

از دیگر ویژگی های مهم درباره محصولات ویت یو ، عدم استفاده از ترکیبات حساسیت زا و آلرژنیک توسط برند ویت یو در این کرم ها است. ترکیبات کرم ویت یو کاملا ضد حساسیت بوده و مناسب برای استفاده دست و بدن هستند.

از دیگر نکات قابل توجه درباره محصولات ویت یو عدم استفاده از تست های حیوانی در روند تولید این برند هست. که در هیچ یک از مراحل تولید این برند ، از تست و آزمایش بر روی حیوانات استفاده نشده و کاملا کرولتی فری است.

انواع کرم مرطوب کننده ویت یو

کرم دست وانیل فرانسوی ویت یو

این کرم با رایحه ای جذاب و وانیلی قدرت آبرسانی و ترمیم بسیار بالایی هم داشته و موجب حفظ رطوبت پوست در طول روز می شود.

کرم پینک پئونی ویت یو

این کرم حاوی عصاره گل پینک پئونی بوده و مناسب برای پوست های خشک و حساس می باشد. کرم پینک پئونی خاصیت ضد التهابی داشته و کاملا ضد حساسیت است.

کرم شکوفه های گیلاس ویت یو

یکی از خوشبو ترین کرم های ویت یو کرم مرطوب کننده با رایحه شکوفه های گیلاس است.این کرم خاصیت جذب بالایی داشته و قدرت نرم کنندگی و رطوبت رسانی زیادی دارد.

کرم دست هلو ویت یو

این کرم مرطب کننده برای انواع پوست مناسب می باشد و بافتی بسیار سبک داشته که به سرعت جذب پوست دست می گردد و بعد از استفاده نیز روی پوست دست خود احساس چربی و یا سنگینی نخواهید داشت.