خانه » فروشگاه » سین بیونیم

در حال نمایش 10 نتیجه

نمایش 9 24 36

برند Synbionyme
برند فرانسوی Synbionyme(سین بیونیم) در سال ۲۰۱۵ توسط دکتر میشل بوهو در پاریس فعالیت خود را آغاز کرد و در مدت زمان کوتاهی توانست محصولات باکیفیت و منحصر بفردی را روانه بازار کند که طرفداران بسیاری در ایران و در جهان پیدا کردند.
فلسفه اصلی این برند مراقبت از پوست مبتنی بر ترمیم و بهبود قابلیت های دفاعی پوست، قبل از درمان مشکلات پوستی است.
محققین برند سین بیونیم بر روی سه عملکرد اساسی مکانیسم دفاعی پوست تحقیق کردند و در نهایت به یک ترکیب انحصاری به نام Pro-B3 دست یافتند.

این ترکیب خاص با تقویت نقش دفاعی باکتری های مفید موجود در پوست، میکروبیوتای پوست را متعادل می کند و باعث تقویت سیستم ایمنی پوست می گردد.
به گفته دکتر میشل بوهو تیم تحقیق و توسعه این برند ۲ سال طول کشید تا به این فرمول اختصاصی دست پیدا کنند که حاوی پروبیوتیک، پری بیوتیک ، امگا ۳، ۶ و ۹ است.
این برند محصولات مختلفی را برای یک روتین زیبایی کامل (پاک کننده، مرطوب کننده، سرم، کرم و …) تولید کرد. اما Universal serum اصلی ترین محصول مراقبت از پوست و می توان از آن برای هر نوع پوستی استفاده کرد.

میکروبیوتای پوست چیست؟
میکروبیوتای پوست به تمام میکروارگانیسم هایی (عمدتا باکتری) گفته می شود که روی پوست و یا درون آن زندگی می کنند.
همان طور که کیفیت فلور روده بر عملکرد مناسب سیستم گوارشی تاثیر می گذارد، میکروبیوتای پوستی نیز زیبایی، سلامتی و تعادل پوست را تضمین می کند.
مطالعات متعددی نشان داده اند که میکروبیوتای پوستی به روش های متفاوتی از ما محافظت می کنند.
این میکرواورگانیسم ها که به صورت طبیعی پوست را می پوشانند، هوشمندانه با سلول های ما همزیستی دارند.

آن ها با سلول های ایمنی نگهبان همکاری می کنند و لایه محافظ قدرتمندی می سازند تا از همان ابتدا مانع تکثیر میکروب های نامطلوب و واکنش های التهابی ناخواسته شوند.