پرفکت پلکس

مشاهده همه 7 نتیجه

برند پرفکت پلکس

برند پرفکت پلکس یکی از برندهای گمنام ایرانی بوده که محصولات مراقبت از مو را تحت لیسانس کشور ایتالیا تولید کرده و به تازگی شروع به عرضه محصولات خود در بازار کرده است.

این برند با بهره گیری از دانش روز و فناوری های نوین، محصولات مراقبت از مو را به طور تخصصی و برای موهای آسیب دیده تولید می کند که شامل شامپوها و ماسک موهای بدون سولفات می باشد.

کلاژن هیدرولیز شده، روغن آرگان ، روغن ماکادمیا و کراتین هیدرولیز شده ترکیبات غالب استفاده شده در محصولات این برند می باشند که به بازسازی و احیای موهای آسیب دیده و خشک بسیار کمک می نمایند.

محصولات این برند دارای فرمولی منحصر به فرد بوده که در آزمایشگاه های فوق تخصصی و توسط دانشمندان و متخصصان کشور ایتالیا تولید شده است و ترکیبات به کار رفته در آن ها به دلیل مشابهت با ترکیبات ساختار مو، کمترین آسیب را به موها می رسانند.

در محصولات برند پرفکت پلکس از هیچ گونه مواد آسیب رسان نظیر سولفات، نمک، پارابن و … استفاده نشده است و PH آن ها بطور کامل با پوست سر مطابقت دارد.

از جمله محصولات این برند می توان به شامپو و ماسک مو ماکادمیا، شامپو و ماسک مو کلاژن آرگان، شامپو و ماسک مو کراتین و کرم موی 10 در 1 اشاره داشت.

اطلاعات بیشتر ...