نمایش 1–12 از 16 نتیجه

نمایش 9 24 36

لاک پاک کن ماوالا حجم ۱۰۰ میلی لیتر

قیمت اصلی 90,000 تومان بود.قیمت فعلی 81,000 تومان است.

تینر رقیق کننده لاک ماوالا حجم ۱۰ میلی لیتر

قیمت اصلی 190,000 تومان بود.قیمت فعلی 123,000 تومان است.

مداد چشم ماوالا

قیمت اصلی 70,000 تومان بود.قیمت فعلی 58,000 تومان است.

برند ماوالا
برند ماوالا یک برند سوئیسی بسیار با کیفیت و تخصصی در تولید محصولات پوستی و به طور اختصاصی محصولات ناخن و دست هاست. این برند آرایشی و مراقبتی بیش از پنجاه سال است که در حال فعالیت و تولید محصولات کاربردی و با کیفیت می پردازد.

برند ماوالا از در سال ۱۹۵۸ در کشور سوئیس تاسیس شد. این برند در ابتدا با تولید یک محصول تقویت ناخن شروع به فعالیت کرد و در ادامه با تولید محصولات کاربردی و درمانی نام خود را در بین رقبا مطرح کرد و امروزه به عنوان یکی از بهترین برند ها و محصولات پوستی و مراقبتی شناخته می شود. در ادامه تولید محصولات درمانی، این برند سوئیسی یک مرکز حرفه ای مانیکور در شهر لندن تاسیس کرد. همچنین از سال ۱۹۹۴، برند ماوالا همکاری خود با مرکز آموزشی زیبایی در کشور فرانسه را نیز آغاز کرد و تا امروز همچنان در کنار همکاری با این موسسه به تولید محصولات خود در کشور سوئیس می پردازد.

اما ماوالا تنها خود را به تولید محصولات دست و ناخن محدود نکرده است. بلکه امروزه در کنار این محصولات، محصولات آرایشی و بهداشتی صورت و چشم و … نیز تولید می کند.

محصولات ماوالا را می توان در چهار لاین زیر دسته بندی کرد
محصولات بر طرف کننده مشکلات ناخن ها
این برند در این لاین به کار اصلی و تخصصی خود می پردازد. تولید محصولاتی با کیفیت برای درمان انواع مشکلات ناخن ها. از مشکلات ناخن می توان به شکنندگی، خشک شدن، لک های ناخن، تغییرات رنگی و… اشاره کرد.
محصولات آرایش چشم
بعد از تولید محصولات مرتبط با ناخن ها، این برند محبوب از سال ۱۹۶۷ لاین جدیدی از محصولات را به لیست محصولات خود اضافه کرد. این لاین به تولید و ارائه محصولات آرایشی مخصوص چشم می پردازد. اولین محصول این لاین، محلول تقویت مژه و ابرو ماوالا بود. اما در ادامه و به مرور زمان، محصولات با کیفیت دیگری نیز به این لاین اضافه شدند. امروزه اسم برند ماوالا در بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان محصولات آرایشی چشم از اعتبار بالایی برخوردار است.
محصولات آرایش لب ها
در کنار محصولات تقویتی و درمانی، این روز ها برند ماوالا محصولاتی آرایشی نیز تولید و به بازار عرضه می کند. محبوب ترین محصول آرایشی را می توان محصولات آرایشی لب ها دانست. تنوع رنگی بالای محصولات این لاین، در کنار ترکیبات و مواد سازنده بسیار با کیفیت آن ها، محبوبیت محصولات آرایش لب ها را در بین مصرف کننده ها بالا برده است. از محصولات این لاین می توان به رژ لب ها و مداد لب ها اشاره کرد.
محصولات زیبایی ناخن ها
لاک ها یکی از بهترین و اصلی ترین ابزار آرایشی ناخن ها هستند. همچنین لاک ها اگر از ترکیبات مناسبی تهیه شوند، می توانند از ناخن ها در برابر عوامل تخریبی و آسیب زننده محافظت کنند. لاک های ماوالا ترکیباتی دوست دار محیط زیست دارند. این محصولات عاری از هرگونه مواد مضر و آسیب زننده به ناخن و محیط زیست مانند تولوئن، کافور، کولوفن، فرمال دئید و نیکل هستند. لاک ناخن ماوالا در سایز مینی و قیمتی مناسب عرضه می شود و دارای تنوع رنگی بسیار بالایی میباشد. ماوالا لاک های خود را در بیش از پنجاه رنگ تولید و به بازار عرضه کرده است.

برند ماوالا امروزه در بین تمام برند های مراقبتی و آرایشی، گسترده ترین طیف محصولات مراقبت از ناخن را دارد. تا جایی که می توان در بیش از ۱۲۰ کشور دنیا محصولات این برند سوئیسی را پیدا کرد.