نمایش 1–12 از 73 نتیجه

نمایش 9 24 36

شامپو فولیکا ضد ریزش و تقویت کننده حجم ۲۰۰ml

قیمت اصلی 89,400 تومان بود.قیمت فعلی 65,000 تومان است.

شامپو بدون سولفات فولیکا حاوی کراتین حجم ۴۰۰ml

قیمت اصلی 147,000 تومان بود.قیمت فعلی 110,000 تومان است.

شامپو ضد شوره چرب فولیکا حجم ۲۰۰ml

قیمت اصلی 89,400 تومان بود.قیمت فعلی 71,500 تومان است.

اسپری محافظ حرارت مو فولیکا حجم ۲۰۰ml

قیمت اصلی 232,100 تومان بود.قیمت فعلی 165,000 تومان است.

شامپو آمینو فایبر اف فولیکا حجم ۴۰۰ml

قیمت اصلی 181,700 تومان بود.قیمت فعلی 134,000 تومان است.

ماسک تقویت کننده عمیق موهای قهوه ای فولیکا حجم ۳۰۰ml

قیمت اصلی 227,700 تومان بود.قیمت فعلی 162,100 تومان است.

سرم گره باز کن مو فولیکا حجم ۲۰۰ml

قیمت اصلی 123,000 تومان بود.قیمت فعلی 79,000 تومان است.

شامپو بدن پوست خیلی خشک فولیکا حجم ۲۰۰ml

قیمت اصلی 92,100 تومان بود.قیمت فعلی 67,000 تومان است.

شامپو خیلی ملایم فولیکا حجم ۲۰۰ml

قیمت اصلی 90,300 تومان بود.قیمت فعلی 72,200 تومان است.

شامپو ضد شوره پوست سر خشک فولیکا حجم ۲۰۰ml

قیمت اصلی 77,000 تومان بود.قیمت فعلی 61,600 تومان است.

شامپو ضد شوره روزانه فولیکا حجم ۲۰۰ml

قیمت اصلی 77,900 تومان بود.قیمت فعلی 56,000 تومان است.

شامپو حجم دهنده فولیکا حجم ۲۰۰ml

قیمت اصلی 76,600 تومان بود.قیمت فعلی 57,450 تومان است.

برند فولیکا

فولیکا برندی از مجموعه بزرگ لابلاتور پاری حیان می باشد. این برند به طور تخصصی در حوزه مراقبت از مو و پوست فعالیت می کند.

برند فولیکا با بهره گیری از دانش روز دنیا و فرمولاسیونی پیشرفته که غنی از ترکیبات و عصاره های گیاهی، انواع ویتامین ها و مواد مغذی بوده، محصولاتی بسیار با کیفیت در حوزه مراقبت از مو و پوست تولید می کند.

این برند با تکیه بر دانش پژوهشگران و محققان ایرانی توانسته است از سال ۱۳۸۶ تا کنون محصولاتی بسیار باکیفیت و فاقد مواد شیمیایی مضر و سرطان زا را روانه بازار داخلی کند.

معرفی محصولات برند فولیکا

فولیکا محصولات بسیار زیاد و متنوعی در حوزه مراقبت از مو و پوست تولید می کند. در ادامه با برخی از محبوب ترین محصولات این برند ایرانی آشنا خواهیم شد.

محصولات مراقبت از مو فولیکا

شامپو

شامپو ضد ریزش و تقویت کننده فولیکا محصولی بی نظیر برای جلوگیری از ریزش مو می باشد. این شامپو حاوی عصاره آرنیکا، ویتامین های B5 و B6 می باشد و تقویت کننده و ترمیم کننده مو می باشد. همچنین ضخامت تارهای مو را افزایش داده و باعث پرپشت شدن موها می گردد.

شامپو خیلی ملایم فولیکا ترمیم کننده و التیام بخش پوست سر می باشد و برای افرادی که پوست حساس دارند مناسب است. این شامپو تسکین دهنده و ضد حساسیت بوده و قدرت پاک کنندگی مناسبی نیز دارد.

شامپو حجم دهنده فولیکا مناسب افرادی می باشد که موهایی نازک و کم حجم دارند. این محصول تقویت کننده و تقویت کننده موها بود و فولیکول مو را استحکام می بخشد. همچنین آبرسان و مرطوب کننده موها بوده و ضخیم کننده تارهای مو می باشد.

شامپو ضد شوره پوس سر خشک فولیکا محصولی بسیار تخصصی بوده و برای افرادی مناسب می باشد که پوست سر آن ها خشک می باشد. این شامپو حاوی ترکیبات ضد قارچ و آنتی باکتریال قوی بوده که شوره سر را برطرف می کنند. همچنین از خارش و پوسته ریزی پوست کف سر جلوگیری می کند.

شامپو موهای خشک و آسیب دیده فولیکا تقویت کننده ای بی نظیر می باشد. این شامپو استحکام بخش و تغذیه کننده تارهای مو می باشد و بخش های آسیب دیده فیبر مو را بازسازی و احیا می کند. همچنین آبرسان و نرم کننده موها می باشد و باعث درخشان و براق شدن آن ها می گردد.

شامپو کاهش دهنده چربی فولیکا  چربی ترشح شده در پوست کف سر را کنترل می کند و مانع از چرب شدن بیش از اندازه موها می گردد. این محصول از تجمع قارچ و باکتری روی موها جلوگیری کرده و با آبرسانی آن ها مانع از خشکی موها می گردد.

شامپو تثبیت کننده موهای قهوه ای فولیکا این شامپو تثبیت کننده و افزایش دهنده دوام و ماندگاری رنگ موی قهوه ای می باشد. در فرمولاسیون آن از سولفات استفاده نشد هاست و از تغییر رنگ مو و کدر شدن آن جلوگیری می کند. همچنین محافظ موها در برابر آفتاب و آلودگی هوا می باشد.

شامپو تثبیت کننده موهای قرمز فولیکا احیا کننده و تثبیت کننده رنگ موهای قرمز می باشد. این شامپو ماندگاری و درخشندگی رنگ موها را افزایش می دهد و از موها در برابر نور خورشید، تغییر رنگ و کدر شدن رنگ موها محافظت می کند. همچنین آبرسان و نرم کننده موها نیز می باشد.

شامپو ضد شوره چرب فولیکا برای شوره های قوی و مقاوم به درمان مناسب می باشد. این محصول کنترل کننده ترشح چربی در پوست سر بوده و با بهره گیری از ترکیبات ضد شوره و آنتی باکتریال قوی، باعث از بین رفتن شوره می گردد. همچنین از خارش و التهاب پوست کف سر نیز جلوگیری می کند.

شامپو تقویت کننده و حجم دهنده فولیکا برای افرادی که موهای نازک و کم حجم دارند مناسب می باشد. این شامپو تقویت کننده و تغذیه کننده موها بوده و به افزایش استحکام ساقه و ریشه مو کمک می نماید. همچنین ترمیم کننده و احیا کننده بافت موها می باشد.

شامپو فولیکا بدون سولفات برای افرادی که موهای آسیب دیده دارند مناسب است. این شامپو حاوی کلاژن و کراتین هیدرولیز شده بوده که بخش های آسیب دیده مو را بازسازی و احیا می کنند. و از وزی و گره خوردگی تارهای مو نیز جلوگیری می کند.

شامپو ضد شوره پوست سر چرب برای شوره های شدید و مقاوم مناسب می باشد. این شامپو به درمان خارش و التهاب پوست سر کمک می کند. چربی ترشح شده در

پوست کف سر را کنترل می کند و به واسطه دارا بودن ترکیبات ضد شوره قوی، شوره سر را نیز درمان می کند.

نرم کننده فولیکا

نرم کننده موی خشک فولیکا مناسب رفع خشکی و کم آبی موها می باشد. این محصول درخشان کننده و براق کننده موها بوده و از وزی و گره خوردگی موها جلوگیری می کند. همچنین شانه پذیری مو را بهبود می بخشد.

نرم کننده مو وز دار و شکننده فولیکا برای افرادی که موهایی وز دار دارند مناسب می باشد. این شامپو افزایش دهنده قطر و ضخامت تارهای مو بوده و الکتریسیته ساکن مو را از بین می برد. این امر به بهبود حالت پذیری و شانه پذیری موها کمک می نماید.

نرم کننده موی نازک فولیکا آبرسان بسیار خوبی برای موها می باشد. ترمیم کننده و بازسازی کننده موها می باشد و از وزی و ایجاد موخوره جلوگیری می کند. این محصول ضخیم کننده تارهای مو بوده و رطوبت مورد نیاز موها را تامین می کند.

ماسک مو

ماسک مو تقویت کننده موهای قهوه ای فولیکا تغذیه کننده و احیا کننده موها می باشد. و به تامین رطوبت مورد نیاز موها کمک می نماید. این محصول تثبیت کننده رنگ مو بوده و از کدر شدن و کمرنگ شدن رنگ موها جلوگیری می کند.

ماسک مو موهای رنگ شده فولیکا ترمیم کننده و تقویت کننده موها می باشد. این محصول ار خشکی و شکنندگی تارهای مو جلوگیری کرده و با تامین رطوبت مورد نیاز موها به شادابی و طراوت بیشتر مو کمک می نماید. همچنین از موها در برابر اثر مخرب پرتوهای UV نور خورشید محافظت می کند و تثبیت کننده رنگ مو می باشد.

لوسیون ضد ریزش

لوسیون ضد ریزش آقایان فولیکا تغذیه کننده و تقویت کننده موها می باشد. گردش خون را در پوست سر  افزایش می دهد و کاهش دهنده ترشح هورمون تستسترون می باشد که از ریزش موها جلوگیری می کند. همچنین مانع از ابتلا به شوره سر می گردد.

لوسیون تقویت کننده مو و ابرو فولیکا برای استفاده روزمره بانوان مناسب است. این محصول پر پشت کننده مو و ابرو می باشد. گردش خون را در پوست افزایش می دهد و باعث بهبود اکسیژن رسانی و تغذیه موها می گردد. همچنین چربی ترشح شده در پوست سر را کنترل می کند و مانع از ابتلا به شوره سر می گردد.

ژل مو

ژل مو قوی فولیکا حالت دهنده ای بسیار قوی بوده که برای انواع مو قابل استفاده می باشد. این ژل مو ماندگاری طولانی مدتی داشته و دارای رایحه ای بسیار مطبوع می باشد. ژل مو فولیکا فاقد پارابن، الکل و ترکیبات آسیب رسان بوده و براس استفاده روزانه ورزشکاران مناسب می باشد.

ژل مو مرطوب و براق فولیکا حالت دهنده به موها می باشد و از موها در برابر آسیب های ناشی از اشعه UV محافظت می کند. این محصول رطوبت مورد نیاز تارهای مو را تامین می کند و براق کننده موها می باشد.

سرم و اسپری مو فولیکا

اسپری محافظت از حرارت مو فولیکا قادر است از موها تا ۲۲۰ درجه سانتی گراد محافظت کند. این اسپری آبرسان و مرطوب کننده موها بوده و احالت پذیری موها را نیز افزایش می دهد. در فرمولاسیون این محصول از روغن آرگان، ویتامین ۵ و E بوده و تغذیه کننده موها می باشد.

سرم گره باز کن فولیکا به بهبود شانه پذیری موها کمک می کند. این محصول نرم کننده و لطافت بخش موها بوده و با آبرسانی به موها مانع از خشکی و دهیدراته شدن موها می گردد. این محصول برای افرادی که موهای مجعد و فر می باشد.

محصولات مراقبت از پوست

پن

پن پوست خشک و حساس فولیکا فاقد ترکیبات صابونی می باشد. این محصول حاوی ترکیبات رطوبت رسان گیاهی بوده که پوست را رطوبت رسانی می کنند و از بروز التهاب و حساسیت های پوستی جلوگیری می کند.

پن پوست چرب و جوش دار فولیکا شوینده ای ملایم و ضد حساسیت می باشد که اسیدیته آن با پوست در حالت تعادل قرار دارد. این محصول چربی ترشح شده در پوست را کنترل می کند و به درمان جوش و آکنه کمک بسیار زیادی می نماید.

پن لایه بردار فولیکا برای انواع پوست قابل استفاده می باشد. این محصول حاوی دانه های اسکراب بوده که به حذف سلول های مرده از روی پوست کمک می کند. اسیدیته این پن با پوست در حالت تعادل قرار داشته و شفاف کننده و روشن کننده رنگ پوست می باشد.

شامپو بدن

شامپو بدن پوست چرب فولیکا کنترل کننده ترشح چربی در پوست بدن می باشد. این محصول آنتی باکتریال و ضد قارچ بوده و از بروز التهاب، حساسیت و خارش پوست بدن جلوگیری می کند.

شامپو بدن پوست خشک فولیکا فاقد ترکیبات صابونی و آسیب رسان می باشد. این شامپو تعادل میکروبی پوست را حفظ می کند و التیام بخش و تسکین دهنده پوست بدن می باشد. و برای استفاده روزانه مناسب است.