تعویض و مرجوعی کالا

با توجه به اهمیت رضایتمندی شما مشتریان گرامی برای ما در “فروشگاه اینترنتی پوست من” ، امکان مرجوعی و تعویض کالای خریداری شده را تحت شرایط زیر برای شما عزیزان فراهم نمودیم:

 

مرجوعی سلیقه ای

در صورتی که پس از دریافت محصول به دلایل شخصی و یا انصراف از خرید قصد ارجاع کالا را دارید ، لازم است محصول خریداری شده را بدون باز کردن بسته بندی و یا مخدوش کردن لیبل به آدرس ذکر شده در سایت ارسال نمایید.
*در این صورت هزینه بازگشت کالا بر عهده مشتری می باشد.

 

وجود ایراد در کالای دریافت شده

در صورتی که کالای دریافت شده دچار آسیب فیزیکی ، شکستگی و یا موارد مشابه باشد ، پس از هماهنگی با کارشناسان پوست من محصول مورد نظر را ارسال نموده و پس از بررسی در صورت موجودی کالا ، مجددا ارسال شده و در صورت عدم موجودی کالای مورد نظر وجه پرداختی عودت داده خواهد شد.
*در این صورت هزینه بازگشت کالا بر عهده پوست من می باشد.

 

مغایرت کالای دریافتی با کالای مورد سفارش

در صورتی که مشخصات کالای دریافت شده با کالایی که در سایت ثبت سفارش نموده اید مغایرت داشته باشد، پس از هماهنگی با کارشناسان پوست من ، محصول خریداری شده را به آدرس ذکر شده در سایت ارسال نموده و در صورت موجودی کالا ،مجددا ارسال شده و در صورت عدم موجودی کالای مورد نظر وجه پرداختی عودت داده خواهد شد.
**حتما توجه فرمایید که در این صورت به هیچ وجه بسته بندی محصول دریافتی را باز و یا لیبل محصول را مخدوش ننمایید

*در این صورت هزینه بازگشت کالا بر عهده پوست من می باشد.

 

لطفا توجه بفرمایید که پیش از دریافت بسته ، به طور کامل بسته را از نظر ظاهری بررسی نموده و تحت هیچ شرایطی از دریافت بسته بندی هایی که دچار پارگی و یا آسیب دیدگی فیزیکی هستند خود داری نمایید. در صورت دریافت بسته بندی آسیب دیده عواقب ناشی از آن متوجه مشتری می باشد و فروشگاه پوست من مسئولیتی در قبال بسته بندی های آسیب دیده ای که توسط مشتری دریافت شده است ندارد.