خانه » فروشگاه » آرکانسیل

نمایش 1–12 از 29 نتیجه

نمایش 9 24 36

معرفی برند آرکانسیل
شرکت آرکانسیل Arcancil در سال ۱۹۳۵ توسط دو شیمیدان و متخصص آرایش در یک محیط بسیار کوچک در پاریس به لطف نبوغ و خلاقیت برادران هاولیک خلق شد. آنها از همان ابتدا با تولید ریمل و مداد چشم به سرعت به موفقیت رسیدند.این کمپانی (برند آرکانسیل) بعنوان یک متخصص آرایشی بویژه بر روی چشم ها در سیر تکاملی زندگی شهری با تولید محصولات با کیفیت و با تنوع رنگی بالا خود را بعنوان یک نام تجاری بزرگ در اروپا مطرح کردند.

آرکانسیل پاریس به یمن دانش فنی پرسابقه خود، شهرت طولانی مدت در زمینه بافت، رنگ و شکل گالنیک در زمره برندهای تخصصی باقی مانده است. این برند با سابقه، با چهره‌‌ای جدید و مدرن‌‌تر به روی صحنه بازگشته است.

آرکانسیل با بازگشت موفقیت‌آمیز خود، توزیع خرده‌فروشی در فرانسه را بیشتر تقویت کرده است و در صحنه بین‌المللی روی اقدامات بزرگ حوزه تخصصی فعالیتش یعنی چشم، تمرکز کرده است. این شرکت در نوامبر ۲۰۰۷ با محصولات Kohl Kajal موفقیت چشم‌گیری به‌دست آورد که در بسته‌بندی مشکی تیره به همراه یک روبان سیاه قرار داشت. این محصول مورد استقبال زیادی قرار گرفت و تبدیل به نماد احیای این برند شد. آرکانسیل با Kohl Kajal سبکی مبتکرانه و متفاوت در آرایش، یعنی مدل آرایش دودی را ایجاد کرد که در فرانسه و دیگر کشورهای دنیا بسیار محبوب شده است.
خصوصیات محصولات شرکت آرکانسیل
طی سالیان متمادی به ارزش¬های خود مانند ارائه بهتـرین محصولات آرایشی توسط معروف¬ترین لابراتورهای جهان با جدیدترین ساختار و رنگ وفادار بوده است.
محصولات برند آرکانسیل هم اکنون در بیش از ۶۰ کشور جهان توزیع می‌گردد. این برند از ابتدا تاکید ویژه¬ای بر ضد حساسیت بودن کلیه محصولات خود داشته است و به این مهم با انجام آزمایش‌های پی در پی جامه عمل پوشانده است.
محصولات آرکانسیـل که به عنـوان یک برند تخصصی و آرایشی شناخته می¬شود، دارای کیفیت فوق¬العاده و تنوع رنگی زیادی می¬باشند. این خط مشی شرکت Arcancil مورد توجه و تشویق منتقدان بسیاری در سراسر جهان قرار گرفته است.
این برند اولین برندی بود که اقدام به ساخت و پخش فیلم های آموزشی محصولات آرایشی و بهداشتی خود کرد. تمامی محصولات آرکانسیل بر اساس فرمولاسیون اتحادیه اروپا تولید می شوند.